تعمیرات باند و اسپیکر سونی

تعمیرات اسپیکرهای سونی

اسپیکرها از جمله مهمترین های قطعه در سیستم های پخش صوتی و تصویری هستند که سونی نیز در این زمینه قدرتمندترین سیستم ها را تولید و روانه بازار کرده است که هم نوع معمولی را شامل می شود و هم نوع اسپیکرهای بی سیم یا به عبارتی همان وایرلس. اسپیکرهای موجود در زمان حال حاضر در بازار مانند قدیم فقط  یه بلندگو نیستند و در داخلشان یک سیستم تثبیت صوت و تقویت کننده وجود دارد که در برخی مواقه خرابی های ناشی از خروجی نه چندان خوب صوتی به همین دلیل است. عیب یابی و تعمیرات اسپیکرها نیز کاری تخصصی بوده و فرد تعمیرکار باید به اصول خروجی صدا در انواع اسپیکرها مانند تویت – بیس و …. آشنابوده و زیرو بم صدا های خروجی از نوع اسپیکررا به خوبی بشناسد.

یکی از مدل های اسپیکر وایرلس سونی اسپیکرهای همراه هستند که هم دارای کارت ریدر بود که شما می توانید با قرار دادن یک مموری  مانند میکرو رم در داخل این نوع از اسپیکرها موزیک های مورد علاقه تان که در رم موجود ایت را با کیفیتی خوب پخش کنید  و هم د رمدل هایی به صورت بلوتوث  به گوشی و یا تبلت شما متصل شده و می توانید از این طریق موزیک و صوت مورد نظر را از طریق این اسپیکرها پخش کنید .به عنوان مثال در زیر یم نمونه از اسپیکر قابل حمل سونی را مشاهده  می کنید.

اسپیکر بی سیک سونی

این نوع از اسپیکرها شارژی بوده و طول عمر باطری آن ها مانند mp3 پلیرها طولانی می باشد و به راحتی می توانید در هرجایی از گوشی دادن به موزیک دلخواه خود لذت ببرید.

تعمیرات انواع  مدل های اسپیکرهای سونی در این مرکز انجام می شود. ———————  ۰۲۱۶۶۹۳۵۹۲۱

آدرس » لازم به ذکر است که کلیه تعمیرات در این مرکز برای همکاران گرامی با قیمت همکاری انجام خواهد پذیرفت و همچنین عزیزان از شهرستانها میتوانند کالای تعمیری خود را با پست سفارشی و یا تیپاکس جهت تعمیرات به این مرکز ارسال نمایند تا در اسرع وقت بتوانیم خدمتگزار مناسبی برای ایشان باشیم.
آدرس:تهران –میدان انقلاب-جمالزاده شمالی-خ فرصت شیرازی-نرسیده به والعصر – کوچه صالحی-نبش درفش -پلاک۱
تلفن تماس:۰۲۱۶۶۹۲۲۳۷۹