تعمیرات دوربین دیجیتال سونی

تعمیرات دوربین های دیجیتال

تعمیرات دوربین های عکاسی – فیلم برداری و دیجیتال

دوربین های عکاسی هم مانند خیلی از دستگاه های دیگر مانند موبایل جایگاه ویژه ی خود را دارد ، انسان همواره به ثبت وقایع علاهه ای شدید از خود نشان داده و این مورد را می توان در کتیبه های بسیار قدیمی تا تابلوهایی بی نظیر دید. از ان جایی که انسان یک موجود ابزار ساز می باشد همواره در پی ایجاد ابزارهایی برا راحتی کار  بوده است تا بتواند کارهای خود را هرچه بهتر و با کیفیت بالاتری به انجام برساند و این ها همه مسائل پایه گذاری فناوری بوده است و فناوری اجازه داد تا هر آن چه را که در ذهن داریم را به وجود آوریم.

در زمان حال که فاصله ای بس طولانی با گذشته ی خود داریم شاهد انقلابی در همه نوع تجهیزات و فناوری هستیم و در باره ی ثبت وقایع تصویری الان دارای ابزارهایی بسیار پیشرفته هستیم که با کیفیت و سرعتی  بالا می توانیم به راحتی تصاویر ها را به صورت متحرک ( فیلم  ) و با تصاویر ثابت  ( عکس ) ثبت کنیم. دوربین های عکاسی نیز خود روندی تکاملی را تا به امروز گذرانده اند و این کامل شدن هنوز هم ادامه دارد و به همین دلیل ما شاهد دوربین های بسیار پیشرفته ای هستیم که روزانه واردبازار می شود. در حال حاضر هم که ما شاهد دوربین  هایی هستیم که با آنالوگ های قدی می ( فیلم خورها ) تفاوت دارد و اصلی ترین تفاوت آنها دیجیتالی بودن و همچنین ذخیره تصاوبر گرفته شده بر روی یک مموری است که این باعث شده تصاویر بسیار با کیفیت تری را در در فضایی بسیار کم و تعداد بسیار زیادی را ذخیره کنیم.

چیزی که مطرح است این موضوع می باشد که دوربین ها دستگاه های حساسی بودن و این باعث شده که تعمیرات ان ها نیز کاری دشوار باشد زیرا یکدوربین به نوعی یک وسیله ی  الکترونیکی و مکانیکی می باشد و مثال اگر ضربه ای  به آن ها وارد شود باعث خرابی آن ها خواهد شد. برند سونی نیز  یکی از بهترین برندهای دوربین های عکاسی و فیلم برداری دیجیتال است که در مرکز تعمیرات سونی عیب یابی و تعمیرات همه مدل های دوربین سونی انجام می گیرد.

تلفن تماس : ۰۲۱۸۸۹۵۸۳۷۵

آدرس » میدان انقلاب – خیابان کارگر شمالی – بعد از خیابان نصرت – کوچه ی عبدی نژاد – پلاک ۱۸ – طبقه سوم.