تعمیرات ضبط و باند سونی

تعمیرات ضبط و باند سونی

سیستم های صوتی و تصویری که امروزه شاهد آن ها هستیم با گذشته ی خود بسیار فرق دارند و فناوری ان ها متحول شده است. امروزه شاهد انواع دستگاه هایی نظیر آمپلی فایرها – میکسرها و …. هستیم ولی خب همان طور که خودتان می دانید امپلی فایر ها و دستگاه هایی نظیر میکسرها صرفا تقویت کننده بوده ولی پخش اصلی و خروجی کیفیت ارتباط مستقیمی با اسپیکر و ضبط اصلی پخش کننده دارد و به همین دلیل هم افرادی که اطلاعاتی در این زمینه دارند زمان خرید به کیفیت و خروجی حقیق ضبط و باند هاو دستگاه هایی نظیر آمپلی فایر ها توجه ویژه ای می کنند. به عبارتی دیگر اصلی تریت قطعات مانند اپتیک ها – پورت های یو اس بی و …. در ضبط واقع شده است و ضبط پس از خواندن اطلاعات صوت و تصویر را به خروجی و سیستم تقویت آمپلی فایر ارسال می کند و امپ نیز بعد از تقویت سیگنال های دریافت صوت را به سمت اسپیکرها ارسال می کند و در اینجا اگر اسپیکر کیفیت بالایی داشته و همچنین توان خروجی ان خوب باشد می تواند صدای بسیار رسا را پخش کند.

خیلی از ضبط های امروزی که دارای سیستم خواندنDVD هستند با استفاده از اپتیک این کار را انجام می دهند  و بعد از مدتی معمولا این اپتیک ها کمی ضعیف شده و نهایتا این که دیسک دیگر توسط ضبط  خوانده نمی شود. اپتیک در دستگاه های دیسک خوان قطعه ای حیاتی برای اجرای دیسک ها می باشد و زمانی که ضعیف و یا خراب شود تنها راه حل آن تعویض اپتیک می مباشد.

همچنین بسیاری از افراد از داشتن صداهای خِر خِر مانند در خروجی اسپیکر خود شکایت  دارند که این مورد هم به خرابی خود اسپیکر بر میگردد که در این حالت باید اسپیکر یک سرویس نهایی شده و تعیمیر گردد  ، در برخی موارد نیاز به تعویض دیافراگم اسپیکر  نیز  هست.

تعمیرات تمامی مدل های امپلی فایر – اسپیکر – و ضبط و باند سونی در این مرکز به صورت تخصصی انجام می شود. می توانید در صورت لزوم با شماره ی زیر تماس حاصل فرمایید.

تلفن تمتاس : ۰۲۱۶۶۹۳۵۹۲۱

آدرس » لازم به ذکر است که کلیه تعمیرات در این مرکز برای همکاران گرامی با قیمت همکاری انجام خواهد پذیرفت و همچنین عزیزان از شهرستانها میتوانند کالای تعمیری خود را با پست سفارشی و یا تیپاکس جهت تعمیرات به این مرکز ارسال نمایند تا در اسرع وقت بتوانیم خدمتگزار مناسبی برای ایشان باشیم.
آدرس:تهران –میدان انقلاب-جمالزاده شمالی-خ فرصت شیرازی-نرسیده به والعصر – کوچه صالحی-نبش درفش -پلاک۱
تلفن تماس:۰۲۱۶۶۹۲۲۳۷۹