تعمیرات لوازم خانگی سونی

تعمیرات لوازم خانگی سونی

با پیشرفت فناوری و تکنولوژی همه چیز نیز بر اساس الکترونیک و دستگاه های مبتی بر برق و الکترونیک طراحی و ساخته می شوند و این امر باعث شده است که به این نوع وسایل عادت داشته باشیم ف البته این موضوع را هم باید دانست که در زندگی امروز که همه چیز با سرعت بالایی پیش می رود باید از ماشین الات مختلفی در زندگی خود استفاده کنیم تا بتوانیم خود را به سرعت پیشرفت زندگی حال تطبیق دهیم.

کمپانی های زیادی در تولید لوازم خانگی ابزارهای کاملی را ارائه داده اند که می توان به جاروبرقی – انواع دستگاه پخت وپز مانند سرخ کن – یخچال های هوشمند و….. که همه این ها در جهت راحت تر کردن زندگی امروزی ما ساخته شده اند. تصور کنید مثال یخچال شما دچار خرابی شود و یا ماشین لباسشویی و یا تلویزیون خب هر کسی که تجربه خرابی یکی از این دستگاه های گفته شده را داشته باشد می داند که نبود هریک باعث اختلال در برنامه ریزی می شود که در این زمان تنها کاری که باید انجام داد تعمیر سریع دستگاه است.

مرکزتعمیرات سونی یک مرکز تعمیراتی قوی در زمینه تعمیرات دستگاه های الکترونکی و صوتی و تصویری می باشد که تخصصا تعمیرات محصولات سونی را انجام می دهد. سونی از آن جایی که یکی از قوی ترین شرکت های تولید دستگاه های الکترونیکی است و محصولات ان از کیفیت بالایی برخوردار است باید در زمان خرابی توسط افراد آشنا و متخصص به محصولات سونی  عیب یابی و تعمیر شود که مرکز تعمیرات سونی نیز سابقه ای طولانی در امر تعمیرات سونی دارد.می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید و مشکل دستگاه خود را بیان کنید.

تلفن های تماس : ۰۲۱۶۶۹۳۵۹۲۱ – ۰۲۱۸۸۹۵۹۱۰۷

آدرس » لازم به ذکر است که کلیه تعمیرات در این مرکز برای همکاران گرامی با قیمت همکاری انجام خواهد پذیرفت و همچنین عزیزان از شهرستانها میتوانند کالای تعمیری خود را با پست سفارشی و یا تیپاکس جهت تعمیرات به این مرکز ارسال نمایند تا در اسرع وقت بتوانیم خدمتگزار مناسبی برای ایشان باشیم.
آدرس:تهران –میدان انقلاب-جمالزاده شمالی-خ فرصت شیرازی-نرسیده به والعصر – کوچه صالحی-نبش درفش -پلاک۱
تلفن تماس:۰۲۱۶۶۹۲۲۳۷۹