تعمیرات پلی استیشن 4

تعمیرات پلی استیشن ۴

تعمیرات تمامی نسخه های پلی استیشن

اگر بخش های دیگر این وب سایت را مطالعه کرده باشید مطالبی مربوط به دستگاه های سرگرمی مانند هدفون های عادی و بلوتوث و دستگاه های پخش موزیک مشاهده کرده اید. ولی دستگاه های سرگرمی فقط  به ابزارهای پخش موزیک محدود نیستند بسیاری از سرگرمی ها هیجانات بسیار زیادی با خود دارند و دستگاه های مخصوص ان ها هم طراحی و ساخته شده است.خیلی ها خاطراتی با دستگاه های اتاری دارند و با این نوع دستگاه بسیاری اوقات را سرگرم بوده اند و بعد ها که دستگاه هایی ماندد میکرو و بعد ها سگا و اخیرا هم شاهد دستگاهی به نام پلی استیشن هستیم و البته دستگاه های مانند ایکس باکس …. هم هستند و به عبارتی دنیای بازی بسیار گسترده است.

یکی از دستگاه های بازی که طرف داران زیادی دارد و محصولی از شرکت سونی است پلی استیشن می باشد که در نسخه های مختلفی طراحی و ساخته شده و در بازار موجود است. یکی از نسخه ها هم پلی استیشن ۴ که به Ps4 معروف می باشد از پر طرف  دارترین های این سری از دستگاه های بازی می باشد.تمامی نسخه هیا پلی استیشن با استفاده از بازی هایی که به صورت دیسکDVD در آن ها قرار می گیرند بازی را اجرا می کنند که این یعنی استفاده ی بسیار زیاد از اپتیک دستگاه.

بسیاری از مشکلاتی که در مراجعات برای تعمیرات دستگاه PS4 شاهد آنها هستیم این است که دستگاه نیم تواند دیسک بازی را اجرا کند و یا برخی از بازی ها را اجرا کرده و برخی دیگر را اجرا نمی کند و همان طور  که گفته شد مشکل عمدتا به دلیل خرابی اپتیک دستگاه می باشد ، ابته استثناعاتی هم وجود دارد که بخش های دیگر دستگاه دچار مشکل می شود و در این مورد اپتیک مقصر نیست. وقتی دستگاه پلی استیشن شما دچار هر نوع مشکلی شد می توانید با این مرکز تماس گرفته و بعد از اطلاع دادن اشکنال دستگاه خود ، دستگاه را به مرکز تعمیرات انتقال داده تا کار عیب یابی و تعمیرات روی آن انجام شود.

تلفن تماس : ۰۲۱۶۶۹۳۵۹۲۱

آدرس : لازم به ذکر است که کلیه تعمیرات در این مرکز برای همکاران گرامی با قیمت همکاری انجام خواهد پذیرفت و همچنین عزیزان از شهرستانها میتوانند کالای تعمیری خود را با پست سفارشی و یا تیپاکس جهت تعمیرات به این مرکز ارسال نمایند تا در اسرع وقت بتوانیم خدمتگزار مناسبی برای ایشان باشیم.
آدرس:تهران –میدان انقلاب-جمالزاده شمالی-خ فرصت شیرازی-نرسیده به والعصر – کوچه صالحی-نبش درفش -پلاک۱
تلفن تماس:۰۲۱۶۶۹۲۲۳۷۹