تعمیرات پلی استیشن

تعمیرات پلی استیشن

تعمیرات کنسول پلی استیشن

کنسول های بازی یکی از سرگرمی های بسیار خوبی هستند که امروزه پیر و جوان را به خود مشغول کرده است و خیلی از افراد اوقات فراغت خود را با این نوع دستگاه ها می گذرانند.به علت استفاده ی بسیار زیاد از کنسول های بازی میزان درصد خرابی آن ها خصوصا در مدل های دیسک حوان بسیار  زیاد است. وقتی اپتیک پلی استیشن خراب می شود نمی تواند دیسک ها را خوانده و در نهایت  بازی اجرا نمی شود و در این زمان باید حتما اپتیک تعویض شود.

از دیگرر مشکلات پلی استیشن ها می توان به خاموشی دستگاه اشاره کرد و همچنین باید بدانید که خرابی های مکانیکی مانند عدم بسته شدن درب نیز از دیگر اشکالات فنی  این کنسول بازی است. تعمیرات کنسول های بازی کمپانی سونی در این مرکز انجام می شود. از انجایی که دستگاه هایی نظیر کنسول های بازی و خصوصا پلی استیشن باید پس از تعمیر تست شوند این مرکز نیز بر همین قاعده بعد از این که دستگاه تعمیر گردید برای صحت از عملکرد آن دستگاه را به مدت حداقل به مدت ۲۴ ساعت تحت تست قرار می دهد تا خرابی های احتمالی خود را نشان دهد.

در این مرکز تمامی مدل  های پلی استیشن و انواع کنسول های بازی اعم از تمامی نسخ پلی استیشن – ایکس باکس – psp – ps vita و …. عیب یابی و تعمیر می شود.  تماس ——————-   ۰۲۱۶۶۹۳۵۹۲۱

آدرس مراجعه »لازم به ذکر است که کلیه تعمیرات در این مرکز برای همکاران گرامی با قیمت همکاری انجام خواهد پذیرفت و همچنین عزیزان از شهرستانها میتوانند کالای تعمیری خود را با پست سفارشی و یا تیپاکس جهت تعمیرات به این مرکز ارسال نمایند تا در اسرع وقت بتوانیم خدمتگزار مناسبی برای ایشان باشیم.
آدرس:تهران –میدان انقلاب-جمالزاده شمالی-خ فرصت شیرازی-نرسیده به والعصر – کوچه صالحی-نبش درفش -پلاک۱
تلفن تماس:۰۲۱۶۶۹۲۲۳۷۹