تعمیرات کامپیوترشخصی سونی

تعمیرات کامپیوترشخصی سونی

مرکز تعمیرات کامپیوتر های pc

امروزه که همه چیز به کامپیوترها وابسته شده است باعث سریع تر شدن کار ها همراه با دقت بسیار بالایی گردیده است که خود یک حسن بسیار مهم برای جامعه ی امرزو  به حساب می آید.شرکت های الکترونیکی و کامپیوتری زیادی اقدام به تولید کامپیوترهای مختلف کرده اند که یکی از عمومی ترین انواع کامپیوتر نو شخصی (pc) آن می باشد.کامپیوترهای امروزی بسیار سبک تر – قدرتمند تر و کوچکتر از نظر حجمی بوده ولی قدرت فوق العاده ای در رابطه با پردازش اطلاعات و عملکرد دارند و این باعث استفاده ی همه گیر از رایانه های شخصی شده است. البته لازم به ذکر است که نوع کامپیوتر های شخصی نیز به انواع دیگر تقسیم می شوند که دو نمونه ی عامیانه و پر کاربرد آن ها لپ تاپ ها و پی سی ها می باشند.

شرکت سونی نیز یکی از غول های تولید سیستم های رایانه ای  – کامپیوتر های شخصی  و لپ تاپ می باشد.شاید شما هم از افرادی باشبد که نام لپ تاپ سونی وایو را شنیده ایداین نوع لپ تاپ ها بسیار شبک و کوچک هستند که با قدرتهای پردازشی و کانفیگ های سخت افزاری مختلفی ساخته شده اند.شما می توانید بستگی به نیاز  خود مدلی از کامپیوتر را تهیه نمایید.البته امروزه اکثر افراد به دلیل ماهیت شغلی خود ترجیح می دهند که از نوع لپ تاپ ها استفاده نماییند و به همین دلیل امروزه خرید و فروش لپ تاپ ها بسیار بیشتر است.

یک کامپیوتر  از قطعات مختلفی تشکیل شده است که می توان به هارد دیسک – مارد برد – کارت گرافیک – کارت صدا – تعدادی فت جهت خنک کردن – واحد پردازش مرکزی ( CPU) تشکیل شده است.قطعات نام برده از مهمترین قطعات در ساختار کامپیوتر هستند که اکثر خرابی ها هم مربوط به بخش های گفته شده است.به عنوان مثال ممکن است که هارد دیسک دچار خرابی شده باشد که در اینصورت به دلیل بالا نیامدن ویندوز سیستم بوت نخواهد شد و یا ممکن است سیستم شما در زمان اجرای یک نرم ازفزار گرافیکی دچار مشکل شود که مورد دوم به دلی خرابی کار تگرافیک می باشد. عیب یابی یک کامپیوتر کاری بسیار حساس و سخت است که باید حتما توسط متخصصین صورت گیرد تا پس از عیب یابی به راحتی تعمیر شده و مشکل آن برطرف گردد.

تعمیرات کامپیوتر و لپ تاپ های سونی  در این مرکز به انجام می شود ، در صورتی که کامپیوتر شما دچار مشکل شده است با مرکز تعمیرات کامپیوتر های سونی تماس بگیرید.

تلفن تماس : ۰۲۱۶۶۹۳۵۹۲۱

آدرس مراجعه : لازم به ذکر است که کلیه تعمیرات در این مرکز برای همکاران گرامی با قیمت همکاری انجام خواهد پذیرفت و همچنین عزیزان از شهرستانها میتوانند کالای تعمیری خود را با پست سفارشی و یا تیپاکس جهت تعمیرات به این مرکز ارسال نمایند تا در اسرع وقت بتوانیم خدمتگزار مناسبی برای ایشان باشیم.
آدرس:تهران –میدان انقلاب-جمالزاده شمالی-خ فرصت شیرازی-نرسیده به والعصر – کوچه صالحی-نبش درفش -پلاک۱
تلفن تماس:۰۲۱۶۶۹۲۲۳۷۹