تعمیرلپ تاپ سونی وایو

تعمیرلپ تاپ سونی وایو

استفاده از کامپیوتر ها در زمان امروز یک امر ضروری بوده و در همه جا و همه مباحث چه مشاغل طراحی – حسابداری و …… مورد استفاده قرار می گیرند و این باعث افزایش سرعت کار و همچنین افزایش دقت لازم در انجام کار ها شده است و به همین دلیل تمام افراد به استفاده از کامپیوترها روی آورده اند. کامپیوتر ها هم روندی تکاملی مانند داشته و روز به روز کاملتر و پیشرفته تر شده و همواره از اندازه ی حجمی ان ها کاسته شد و همزمان قدرتمند تر 

در جامعه امروز استفاده از  رایانه نیز جایگاه ویژه ای دارد و حتی به عضوی مهم از خانواده ها بدل شده است و این به دلیل کارایی بالای  این ابزار  مهم و با ارزش است. یک رایانه از قطعات بسیاری تشکیل شده است که این قطعات هم سخت افزاری و هم نرم افزاری می باشند و سخت افزار همان هارد و کارت گرافیک و یا مادر برد است  در حالی که نرم افزار شامل سیستم عامل مانند ویندوز – و نرم افزارهایی مانند فتوشاپ است. وقتی که یکی از این بخش  ها دچار اشکال فنی شود سیستم دچار نقص فنی می شود و بخش از آن از کار خواهد افتاد و در چنین ممواقعی باید بلا فاصله کار عیب یابی و رفع مشکل انجام شود. البته خرابی هایی که برای کامپیوتر ها هم پیش می اید همیشه یکسان نیست و برخی اشکالات نرم افزاری بوده و برخی دیگر سخت افزاری.

یکی  از نسخه های کامپیوتر بسیار پر طرف دار که استفاده ی بسیار فراوانی هم دارد لپ تاپ ها هستند که توسط کمپانی های مختلفی طراحی شده و ساخته و روانه بازار می شوند.در این میان لپ تاپ های سونی و مدل وایو جایگاه ویژه ای دارد  که مدل وایو خود نیز درای مدل های متفاوتی است ولی لپ تاپ سونی وایو را  همه به عنوان لپ تاپی کوچک و کم حجم می شناسند. خرابی لپ تاپ ها صرف نظر از مدل و برند آن در برخی مواقع به هم نزدیک بوده و در برخی مشکلات خرابی های ان ها با هم متفاوت است مثال اکثر لپ تاپ ها به دلیل ان که دائما در حرکت هستند بخش های مکانیکی ان ها دچار خرابی می شود مانند  فن و یا هارد که بخش متحرک آن است.

تعمیرات لپ تاپ های سونی یکی از خدمات مرکز تعمیرات سونی می باشد که در صورت خرابی لپ تاپ سونی خود  ( تمامی مدل ها ) می توانید با این مرکز تماس حاصل فرمایید و در صورت لزوم دستگاه خود را برای عیب یابی و تعمیر به این مرکز انتقال دهید.

تلفن تماس با واحد تعمیرات : ۰۲۱۶۶۹۳۵۹۲۱

آدرس مراجعه »لازم به ذکر است که کلیه تعمیرات در این مرکز برای همکاران گرامی با قیمت همکاری انجام خواهد پذیرفت و همچنین عزیزان از شهرستانها میتوانند کالای تعمیری خود را با پست سفارشی و یا تیپاکس جهت تعمیرات به این مرکز ارسال نمایند تا در اسرع وقت بتوانیم خدمتگزار مناسبی برای ایشان باشیم.
آدرس:تهران –میدان انقلاب-جمالزاده شمالی-خ فرصت شیرازی-نرسیده به والعصر – کوچه صالحی-نبش درفش -پلاک۱
تلفن تماس:۰۲۱۶۶۹۲۲۳۷۹