تعمیرات هدفون بلوتوث سونی

تعمیرات هدفون بلوتوث سونی

ابتدا در باره ی هدفون های بلوتوث

هدفون ها از جمله ابزارهای بسیارکاربردی و یکی از مهمترین لوازم جانبی برای دستگاه هایی چون موزیک پلیرها – گوشی های موبایل – تبلت ها  و….. می باشند که استفاده از ان ها بین دارندگان دستگاه های نام برده مرسوم شده است و به عبارتی همان طور که گفته شد نوعی نیاز است. با استفاده از یک هدفون با کیفیت خوب می توانیم با گوش دادن به موزیک های دلخواه خود از آن ها لذت ببریم و امروز با توجه به جوامع و سختی کار و زندگی  داشتن نوعی سرگرمی بسیار مهم اسست تا ذهن را از کارهای روزانه در زمان استراحت جدا کند و یکی از این سرگرمی های واقعا سالم و مفید برای روان گوشی دادن به صدای موزیکی است که به آن علاقه مند هستیم. نوع موزیک مورد علاقه ی ما یک طرف چجریان بوده و طرف دیگر پخش با کیفیت بالای موزیک است. البته دستگاه های پخش موزیک امروزه بسیار باکیفیت می باشند و این امر در مورد هدفون ها هم صدق میکند حتی بسیار مهمتر از دستگاه های دیگر است زیرا هدفون به گوشی میچسبد و کمترین فاصله را دارد و باید  صدای خروجی آن بسیار با کیفیت و مناسب باشد تا به سلامتی گوش آسیبی وارد نشود.

شرکت های بسیاری هدفون هایی با کیفیت و قابلیت های متفاوت را طراحی کرده اند که یکی از این شرکت ها سونی می باشد.در ایران خیلی وقت است که آوازه ی کیفیت بالای محصولات سونی را همه شنیده اند و خیلی ها دستگاهی از این برند را دارند. در رابطه با تولید هدفون های پخش موزیک نیز میتوان گفت یکی از برترین کیفیت های بازار می باشد که هرکسی از هدفون های سونی استفاده کرده است  میداند در باره ی چه کیفیت پخش موزیکی صحبت می کنیم.

هدفون های قدیمیتر همان طور که میدانید سیمی بوده و با کابل به دستگاه پخش کننده متصل می شده است ولی با فناوری های جدید هدفون ها به حالت بی سیم تغییر کرده و در حال حاضر شاهد هدفون های وایرلس هستیم که با فناوری بلوتوث کار می کنند. هدفون های بلوتوث کمپانی سونی نیز این دسته هدفون هایی است که با قابلیت های مختلفی به بازار عرضه شده است که از این قابلیت ها مینوان به رم ریدر داخلی برای پخش موزیک بدون اتصال به دستگاه خاصی و از رو حافظه ی جانبی – رادیو و….. اشاره کرده .

خرابی ها و مشکلاتی که برای هدفون های بلوتوث به وجود می آید  مختلف است ولی برای آشنایی شما به چند نمونه از مشکلاتی که بیشترین مراجعه کننده را داشتند اشاره می کنیم :

  • قطع شدن بلوتوث
  • خوانده نشدن رم ( مدل هایی که رم  ریدر دارند)
  • عدم پخش صدا
  • عدم نگه داری شارژ
  • در هنگام بخش موزیک به یک باره  قطع می شود
  • و ………….

مرکز تعمیرات سونی یکی از قوی ترین مراکز تعمیرات محصولات  سونی بوده و تعمیرات انواع هدفون های بلوتوث را  انجام می دهد.

اطلاعات بیشتر : ۰۲۱۶۶۹۳۵۹۲۱

آدرس » تهران –میدان انقلاب-جمالزاده شمالی-خ فرصت شیرازی-نرسیده به والعصر – کوچه صالحی-نبش درفش -پلاک۱
تلفن تماس:۰۲۱۶۶۹۲۲۳۷۹